Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE białe kwiaty

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE białe kwiaty to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Jasne tło a na nim delikatne kwiaty niczym przeniesione z łąki. Piękna gumka z pewnością wprowadzi świeży element do Twojej stylizacji.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE kwiaty na graficie

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE kwiaty na graficie to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Klasyczna szarość przełamana kwiatowym motywem z pewnością zachwyci niejedną osobę. Bardzo dbamy o dobór kolorów i wzorów. Piękna gumka z pewnością wprowadzi radosny element do Twojej stylizacji.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE kropki na mięcie

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE kropki na mięcie to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Białe kropki doskonale widoczne na miętowym tle ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Kwiaty na szmaragdowym tle

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Kwiaty na szmaragdowym tle to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Róż przedstawiony na kwiatach w połączeniu ze szlachetnym szmaragdem ozdobi nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będzie się prezentował także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Skrzydła Motyli

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Skrzydła Motyli to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Delikatne motylki przedstawione na ciemnym tle wspaniale się wyróżniają i ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Ćmy i motyle

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Ćmy i motyle to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Beżowe tło, a na nim prawdziwy świat owadów! Gumka ozdobi nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będzie się prezentowała także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Flaming

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Flaming to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Różowe flamingi na granatowym tle, ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych