Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE białe kwiaty

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE białe kwiaty to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Jasne tło a na nim delikatne kwiaty niczym przeniesione z łąki. Piękna gumka z pewnością wprowadzi świeży element do Twojej stylizacji.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE kwiaty na graficie

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE kwiaty na graficie to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Klasyczna szarość przełamana kwiatowym motywem z pewnością zachwyci niejedną osobę. Bardzo dbamy o dobór kolorów i wzorów. Piękna gumka z pewnością wprowadzi radosny element do Twojej stylizacji.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE kropki na mięcie

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE kropki na mięcie to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Białe kropki doskonale widoczne na miętowym tle ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Kwiaty na szmaragdowym tle

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Kwiaty na szmaragdowym tle to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Róż przedstawiony na kwiatach w połączeniu ze szlachetnym szmaragdem ozdobi nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będzie się prezentował także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Skrzydła Motyli

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Skrzydła Motyli to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Delikatne motylki przedstawione na ciemnym tle wspaniale się wyróżniają i ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Ćmy i motyle

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Ćmy i motyle to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Beżowe tło, a na nim prawdziwy świat owadów! Gumka ozdobi nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będzie się prezentowała także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Flaming

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Flaming to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej dzianiny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Różowe flamingi na granatowym tle, ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Black and White Flower

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Black and White Flowers to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej tkaniny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Black and White Flowers to klasyczny, ale ciekawy model, który ozdobi nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będzie się prezentował także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych 

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE łąka

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE łąka to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej tkaniny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Kolorowe kwiaty na łące ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych

 • Gumka do włosów SCRUNCHIE Kolorowe Listki

  9,00 

  Gumka do włosów SCRUNCHIE Kolorowe Listki to wygodna gumka uszyta z najlepszej, polskiej tkaniny bawełnianej. Idealnie ujarzmi szalone kosmyki włosów, pozostawiając je w nienaruszonej pozycji. Zdecydowaną zaletą naszych gumek jest delikatność, jaką prezentują. Doskonałe wykończenie nie szarpie włosów, nie splącze ich, a Twoja głowa będzie wolna od nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Kolorowe listki na bordowym tle ozdobią nie tylko Twoją głowę, ale świetnie będą się prezentowały także na nadgarstku.

  Wysyłka: 2-5 dni roboczych